U-inn – Молодіжні інновації для демократії та прав людини
  • Про U-Inn 2.0
    • Про програму
    • Етапи U-inn 2.0: RELOAD
    • Умови участі в U-inn 2.0: RELOAD
    • Якою має бути U-inn 2.0: RELOAD інновація
    • Приз
    • Критерії оцінювання
    • Як запустити інновацію разом з U-inn 2.0: RELOAD
    • Принципи інновації від UNDP
    • Партнери
    • Ментор/ки
  • Подати інновацію
  • Банк інновацій
  • FAQ
  • Новини
  • Контакти
Новини

U-Inn Camp: 100 молодих людей з усієї України вчились інновувати демократію

by virna 10 Жовтня, 2017 No Comments

Близько 100 молодих людей віком від 18 до 35 років з різних куточків України вчились правам людини, демократії, інноваційним інструментам, обмінювались знаннями, ділились досвідом, генерували інноваційні ідеї під час Молодіжного табору інновацій U-Inn Camp. Захід відбувся 7-8 жовтня в Ірпіні в рамках конкурсу молодіжних інновацій U-Inn.

Що таке інновації, основні принципи та приклади інноваційних проектів розповіла Олена Урсу, керівниця  проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини”, який реалізовується ПРООН в Україні завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Данії. Розробка з користувачем, знання екосистеми, без шкоди та робота з даними – це одні з основних принципів соціальних інновацій. Про громадський бюджет, як один з інноваційних проектів, розповів Сергій Лобойко, керівник Центру розвитку інновацій НАУКМА.

Координаторка конкурсу молодіжних інновацій U-Inn Надія Бабинська ознайомила учасників та учасниць табору з концепцією конкурсу. Найбільше питань в аудиторії було щодо умов участі та кількості можливих проектів, які можна подати. Всі відповіді можна знайти в розділі на нашому сайті FAQ.

Про молодь і те, як вона може інновувати демократію і світ навколо себе розповіла Анна Острікова, координаторка програми «Молодіжний працівник». Вона запропонувала ознайомитись з Хартією участі молоді.

Чому важливо знати, як працює місцева влада, як приймаються рішення і на кого впливати, розповів експерт Інститут політичної освіти Володимир Феськов. Розкласти по поличкам основи концепції прав людини допоміг представник Освітнього дому прав людини м. Чернігів Сергій Буров.

Жваву дискусію викликала сесія з толерантності і недискримінації від Наталі Чермошенцевої з ГО “Громадський центр “Нова генерація”.

Опісля сесій молоді люди мали змогу пограти в соціальні ігри “Світ громад” та “Країна гідності”, а також переглянути стрічки на правозахисну тематику та обговорити їх. Зокрема, відбувся перегляд освітнього фільму за участі відомого польського правозахисника Марека Новіцкі “Візьмись за справу”.

Якщо перший день був ознайомчий з тематикою конкурсу U-Inn (права людини, демократія, залучення молоді), то другий день був присвячений практичним навичкам для реалізації інноваційних проектів та інструментів. Зокрема, учасники та учасниці шукали ідеї, вчились проектному менеджменту, принципам адвокації, креативним підходам, civic tech, ігрофікації, соціальному підприємництву та основам волонтерства.

За підсумками табору найактивніші отримали призи від організаторів за U-Inn Action.

Конкурс молодіжних інновацій U-Inn має на меті провадження інноваційних підходів до вирішення місцевих проблем завдяки активній участі молоді в житті своїх громад. Подані інновації повинні відповідати наступним темам: популяризація та захист прав людини, вплив на владу, толерантність та недискримінація, забезпечення свободи вираження поглядів та засобів масової інформації, надання доступу до публічної інформації та відкритих даних, а також дотримання принципів гендерної рівності. Проекти можуть зосереджуватися на розробці механізмів для покращення участі молоді у процесі прийняття рішень на місцевому рівні, відкритості та прозорості державних органів, захисті прав людей, які живуть з ВІЛ, людей з обмеженими можливостями, та інших соціально вразливих груп.

Загальна премія U-Inn становить 15 000 доларів США. Ця сума буде розділена між переможцями на три частини (по 5 000 доларів США) відповідно до номінацій – соціальне підприємництво, технологічні інновації та соціальний скрипт, тобто проекти, що сприяють демократії та правам людини. Приз дозволить реалізувати обрані проекти у цільових громадах.

U-Inn – це ініціатива Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини”, який реалізовується завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Данії.

 

 

U-Innмолодіжні інноваціїконкурсПРООН в Українітабір

  • Previous U-Inn: молодіжний інноваційний майданчик для підтримки розвитку демократії та прав людини5 років ago
  • Next Молодь дізналася, як втілювати ініціативи під час навчального візиту у Закарпаття5 років ago

Пошук

Останні новини

  • На U-inn 2.0 Fest молодь розробила порядок денний для влади
  • Фестиваль молодіжних інновацій U-inn 2.0 Fest вже 10 вересня! Долучайтесь!
  • Активізація молоді Тернополя: портал та паспорт волонтера
  • Інформаційний хаб для Донбасу: як створити платформу можливостей
  • Через гру до примирення та реінтеграції Донбасу

Вікторина

Про U-inn

Програма молодіжних інновацій U-inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини”. Перший сезон програми відбувся в 2017 році. Вся інформація доступна на сайті 2017.uinn.org.ua. З травня 2019 року по лютий 2020 року запланований другий сезон програми.

Знайдіть нас

Адреса
Київ, вул. Еспланадна 20

Години
Понеділок—П’ятниця: 9:00–17:00
Субота та Неділя: Вихідний

Архів

Банк інновацій 2017

2023 U-inn – Молодіжні інновації для демократії та прав людини.