
Назва команди:
Вітамі
Учасники команди:
1) Теслюченко Тетяна Сергіївна
Стать: Жіноча. День народження: 4 Листопада, 1991
2) Паламар Людмила Ігорівна
Стать: Жіноча. День народження: 3 Жовтня, 1996
3) Ситнік Віктор Вікторович
Стать: Чоловіча. День народження: 16 Серпня, 1995
Регіон: Донецька область
Коротка назва інновації:
Тип інновації: Інновація для Донбасу
Тематика: Інновація для Донбасу
Короткий опис:
ШансON – це мультиформатна платформа, що збирає та поширює інформацію про можливості для населення Донецької області у форматі веб-сайту, чат-боту та друкованого каталогу.
Повний опис:
З досвіду роботи в міжнародних організаціях на сході України, ми знаємо про те ще в регіоні немає сталого механізму інформування населення про можливості, що надають місцеві та міжнародні організації. Наприклад, як випускникам школи з Красногорівки дізнатися про освітні стипендії для ВПО, пенсіонеру з Травневого про те, де отримати гуманітарну допомогу, а 42-літній Марині з Краматорська про новий міжнародний грант на відкриття власного малого бізнесу?
Ми знаємо, що можливостей для різних груп населення багато, однак єдиного зрозумілого місця, куди кожен з них міг би звернутися, щоби про них дізнатися, немає. ШансON має стати універсальним рішенням цієї проблеми.
У рамках проекту ми створимо онлайн платформу, куди організації, в тому числі місцеві органи влади, можуть подавати інформацію про можливості у регіоні — гуманітарна та правова допомога, гранти для малого та середнього бізнесу, стипендії та волонтерство для молоді, і т.д. Отримана інформація буде оброблена алгоритмом штучного інтелекту, категоризована за місцем, віком та тематикою та поширена на трьох платформах:
• На веб-сайті з user-friendly інтерфейсом та можливістю фільтрувати за категоріями.
• У вигляді чат-боту на базі Facebook або Telegram, де інформація про можливості представлена у форматі коротких СМС-повідомлень.
• У вигляді брошури, яка завдяки партнерству з місцевою пресою та/або поштовими службами буде розповсюджуватися у райони з обмеженим доступом до Інтернету, а також буде доступною на веб-сайті для завантаження у форматі PDF. Брошура буде генеруватися автоматично регулярно (наприклад, двічі на місяць) на основі стандартного шаблону та категоризації штучним інтелектом.
Інноваційність цього проекту полягає у трьох компонентах:
• Використання технології штучного інтелекту.
• Інклюзивність, яка забезпечена автоматизованою адаптацією формату подання інформації для різних цільових груп (чат-бот та сайт — для Інтернет-користувачів, брошура можливостей — для людей з обмеженим доступом до мережі).
• Унікальність платформи за відсутності аналогів в Донецькій області.
Результати проекту будуть виміряні кількістю можливостей та організацій, розміщених на платформі, та кількістю унікальних онлайн та офлайн користувачів.
Головним наслідком цього проекту стане кращий доступ населення Донецької області до професійних та освітніх можливостей, а організацій та місцевої влади, які пропонують ці можливості, до більш диверсифікованої аудиторії.
Коли ШансON виправдає наші сподівання та стане the place to go для всіх шукачів можливостей на Донеччині, проект можна бути масштабувати на Луганську область, а згодом і на всю Україну.
Презентація:Перейти до презентації
Пошта: liudmyla.palamar@gmail.com
Телефон:+38 093 065 1002
Контактна особа: Людмила Паламар