
Назва команди:
FLOW Chortkiv
Учасники команди:
1) Безушко Марія Іванівна
Стать: Жіноча. День народження: 17 Серпня, 1993
2) Сенчук Олег Ігорович
Стать: Чоловіча. День народження: 13 Січня, 2001
3) -
Стать: Інше. День народження: 1 Серпня, 2019
Регіон: Тернопільська область
Коротка назва інновації: "Місто для ВСІХ"
Тип інновації: Інновація для доброчесності
Тематика: Інновація для доброчесності
Короткий опис:
Онлайн-гра "Місто для ВСІХ" передбачає вирішення проблеми необізнаності населення, і особливо молоді, у процесах, які відбуваються у сфері управління містом, інтерактивно демонструє наскільки важливо громадянину працювати на розвиток суспільства. Форма додатку дає змогу охопити широкі кола людей.
Повний опис:
Зробивши певні дослідження за підтримки FLOW Chortkiv, ми визначили наскільки масовою є проблема необізнаності людей у міських процесах та доброчесності представників влади.
Форма додатку - це настільна гра, реалізована для мобільних пристроїв, про місто, як середовище існування людей. Гра поєднує як теоретичну інформацію, так і її практичне висвітлення.
Теоретична: новели-комікси, які представлятимуть стан справ у суспільстві, те, як працює влада, як люди повинні її контролювати та приєднуватися до безпосередніх дій, спрямованих на покращення контакту та благоустрою, неприйнятність дискримінації, корупції, нетолерантності, інструменти протидії їм.
Практична: безпосередньо сама гра, яка має чітку будову, де кожен гравець дістає певну роль, яка чітко виражена у суспільстві: це представники різних класів, соціально-незахищені групи і т.п. Кожен гравець має свої доходи, витрати, платить податки, і має багато можливостей з реального світу. Обирається влада, яка це контролює, і разом із якою співпрацюють міщани. Є сценарії, які висвітлюють різні проблеми: від інклюзивності до доброчесності. Ціль гри - зробити місто привабливим у всіх розуміннях, а його мешканців - щасливими.
Деякі комікси-новели відкриті одразу і дають доступ до певних сценаріїв, інші ж відкриваються після певних успіхів у грі, що робить обидві складові однаково корисними та цікавими.
Опираючись на численні дослідження ефективності звичайних навчальних методів і читання едукативних коміксів довели, що в середньому люди, які вивчали тему за допомогою слів та графіки дали на 55-121% більше правильних відповідей, про що свідчать результати тестів, посилання на які є на сторінці https://teach.com/blog/why-comics/
Додавши рекламу, яка не буде заважати користувачу ефективно експлуатувати додаток, ми зможемо підключити партнерську проблему і за рахунок отриманих коштів оплачувати технічне обслуговування гри, а залишок пожертвувати благодійним фондам та організаціям. Таким чином, ми не тільки забезпечимо стабільну та довготривалу роботу додатку, але ще й отримаємо джерело коштів для благодійності.
Розробивши іншомовні локалізації, ми зможемо розширити вплив додатку на найближчі країни-сусіди, щоб поширювати ідеї, які ми намагаємося реалізувати в Україні. Можливостей для розвитку після проекту є дуже багато, адже гра зможе трансформуватися у соціальну платформу, при цьому зберігаючи інтерес навіть наймолодших громадян.
Завдання:
1. Розробити частину скриптового ПО для гри;
2. Створити дизайн гри та коміксів;
3. Знайти програмістів чи компанію, яка зможе реалізувати дані у готовий проект;
4. Запустити проект на різних платформах та зробити його OpenSource і дозволити користувачам створювати власні едукативні комікси чи розробляти доповнення;
5. Запустити маркетингову кампанію задля популяризії даної гри у громаді міста, а також по всій Україні, адже він одразу розрахований на широке коло користувачів та масовий освітній вплив;
6. Долучити громадські, державні, комунальні та приватні організації до використання додатку в навчальних цілях під час проведеннях різноманітних тренінгів, курсів і т.д.;
7. Забезпечити технічну підтримку додатку;
Результати:
- подолання проблеми необізнаності у процесах міського управління, підприємництва, соціальної сфери, корупції, інклюзивності та інших;
- поширення ідеї доброчесного громадянина, який працює задля добробуту своєї громади;
- надання змоги будь-кому поділитися корисними матеріалами в інтерактивній формі;
- поширення інструментів контролю влади;
- поширення ідей щодо покращення контакту громадянин-чиновник;
- навчити людей долати конфлікту інтересів;
- показати навіть найменшим громадянам/кам, як працює громада;
- фінансове самозабезпечення та благодійність;
Контактна особа: Марія Безушко