U-inn – Молодіжні інновації для демократії та прав людини
  • Про U-Inn 2.0
    • Про програму
    • Етапи U-inn 2.0: RELOAD
    • Умови участі в U-inn 2.0: RELOAD
    • Якою має бути U-inn 2.0: RELOAD інновація
    • Приз
    • Критерії оцінювання
    • Як запустити інновацію разом з U-inn 2.0: RELOAD
    • Принципи інновації від UNDP
    • Партнери
    • Ментор/ки
  • Подати інновацію
  • Банк інновацій
  • FAQ
  • Новини
  • Контакти

Комунальна нерухомість – все про комунальне нерухоме майно громад Волині

by SylaPravdy 29 Липня, 2019 No Comments

Назва команди:

Центр журналістських розслідувань "Сила правди"

Громадська організація: Громадська організація "Центр журналістських розслідувань "Сила правди".

Учасники команди:

1) Горбач Юрій Анатолійович

Стать: Чоловіча. День народження: 2 Травня, 1993

2) Ковальчук Оксана Олександрівна

Стать: Жіноча. День народження: 17 Жовтня, 1984

3) Смик Марія Василівна

Стать: Жіноча. День народження: 12 Жовтня, 1999

4) Бугайчук Антон Павлович

Стать: Чоловіча. День народження: 2 Січня, 1994

Регіон: Волинська область

Коротка назва інновації: Комунальна нерухомість

Тип інновації: Інновація для доброчесності

Тематика:

Короткий опис:

На Волині, як і по всій Україні, є проблема із прозорістю розпорядження комунальним майном громад. Цю проблему частково вирішують в деяких регіонах, ми ж створюємо інструмент, який в кілька кліків дозволить дізнатися хто приватизовує і орендує комунальне майно, та яке воно взагалі є.

Повний опис:

Ціль:
– Зібрати та оприлюднити в зручному вигляді на сайті https://comproperty.in.ua/ дані про приватизовану комунальну нерухомість громади Волинської області, міст Ковель, Володимир-Волинський, Нововолинськ за часи незалежності України, а також дані про наявну і здану в оренду нерухомість цих громад.

Завдання та план дій:
1) Зібрати дані про приватизовану та орендовану комунальну нерухомість вказаних громад, а також актуальні переліки нерухомості, що є в комунальній власності (запити у відповідні органи місцевого самоврядування).
2) Практика показує, зазвичай ці дані зберігаються в паперовому, а то й в рукописному форматі. Тож їх потрібно оцифрувати/почистити, в ідеалі зробити у форматі відкритих даних, excel.
3) Розробка ІТ-рішення на основі зібраних даних: вигляду подачі бази даних, струткури, функціоналу за зразком вже розробленої бази "Комунальна нерухомість: Луцьк" (https://comproperty.in.ua/).
4) Розміщення та оприлюднення бази даних зібраної інформації щодо майна кожної з громад на субдоменних сайтах типу https://volyn.comproperty.in.ua; https://kovel.comproperty.in.ua та інших.
5) Презентація чотирьох створених баз спільно із представниками органів місцевого самоврядування у Луцьку, Ковелі, Володимирі-Волинському та Нововолинську.

Очікувані результати:
1) Мешканці громад, журналісти, активісти отримають інструмент та інформацію про наявне у них комунальне майно, а також про те, як приватизовувалося майно протягом років і як та кому здається в оренду.
2) Місцевий бізнес зможе ознайомитися із списками наявної, зданої в оренду комунальної нерухомості, орієнтовними цінами оренди, площами і спробувати винайняти майно для себе.
3) Журналісти, правоохоронці та громадські активісти отримають інструмент для моніторингу розпорядження комунальним майном громад.
4) Відповідні органи місцевого самоврядування розмістять розроблені бази на своїх сайтах, як це зробила Луцька міська рада. Це додасть у вказаній галузі прозорості.

Бекграунд:
Центр журналістських розслідувань "Сила правди" цьогоріч за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" реалізував проект про розробку бази даних комунальної нерухомості міста Луцька "Комунальна нерухомість: Луцьк". В рамках проекту ми зібрали дані про приватизацію комунального майна з 1993 до 2018 років, оренду – протягом 2015-2018 років та актуальний перелік майна. Вся інформація розміщена на сайті https://comproperty.in.ua/. Проект отримав чимало схвальних відгуків, Луцька міськрада розмістила посилання на проект на своєму сайті. База даних дозволяє дізнатися багато інформації про наявне і колишнє комунальне майно громади з допомогою численних фільтрів. 24 червня 2019 року відбулася презентація проекту. Але на досягнутому ми зупинятися не хочемо і віримо в розширення проекту на території області: майно обласної громади, а також міст обласного значення. Нижче надаємо сюжет про презентований проект, повне відео презентації є на сторінці організації у Фейсбук: https://www.facebook.com/SylaPravdy/videos/454012798760888/


Відео:Перейти до відео

Презентація:Перейти до презентації

Пошта: cirpowertruth@gmail.com

Контактна особа: Горбач Юрій Анатолійович

  • Previous Коучингова програма «Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу»4 роки ago
  • Next Ігри та квест – інструменти впровадження безпечної поведінки дітей на дорозі4 роки ago

Пошук

Останні новини

  • На U-inn 2.0 Fest молодь розробила порядок денний для влади
  • Фестиваль молодіжних інновацій U-inn 2.0 Fest вже 10 вересня! Долучайтесь!
  • Активізація молоді Тернополя: портал та паспорт волонтера
  • Інформаційний хаб для Донбасу: як створити платформу можливостей
  • Через гру до примирення та реінтеграції Донбасу

Вікторина

Про U-inn

Програма молодіжних інновацій U-inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини”. Перший сезон програми відбувся в 2017 році. Вся інформація доступна на сайті 2017.uinn.org.ua. З травня 2019 року по лютий 2020 року запланований другий сезон програми.

Знайдіть нас

Адреса
Київ, вул. Еспланадна 20

Години
Понеділок—П’ятниця: 9:00–17:00
Субота та Неділя: Вихідний

Архів

Банк інновацій 2017

2023 U-inn – Молодіжні інновації для демократії та прав людини.